Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd latszani a pocak?...

Mikor kezd latszani a pocak? Parom mondta, hogy puffadt a hasam, de mar reggel is, nem csak este. Lehetseges? 7 hetes vagyok pont ma.164cm,50kg vagyok

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy látszódik valami, de ez most még valóban csak a puffadás, nem a baba.
2014. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze a puffadás nagyon szembeötlő is tud lenni! :) De ez még tényleg nem az az igazi pocak!
2014. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Én is 164 cm vagyok, de 62 kilóval kezdtem a terhességet a 11. hétig csak puffadtam és csak utána kezdett kigömbölyödni a hasam alja. Előfordulhat, hogy mivel nagyon vékony vagy rajtad hamarabb meglátszik majd, de a 7. héten még szerintem is csak puffadás lesz.
2014. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En 11 hetes vagyok. 165 cm es 50 kg. Nekem mar picit latszik. De szokram puffadni foleg estere akkor nagyobb. 10hetesen kezdett el latszani nekem. Nekem irto lapos hasam volt szerintem azert latszik.
2014. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 16. héttől kezdett el látszani és 56,8 kg-al kezdtem a terhességet.
2014. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12 hetesen kezdett el látszódni, pedig Tőled nagyon sokkal vékonyabb voltam.

171cm 50kg. Én is puffadtam nagyon!

18-19 hetesen már egyértelműn látszódott a poci:-)!

2014. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok, és épp van egy pici pocim :( Sokat fogytam a rosszullétek miatt,a mai napig is megvannak, fene bele. Nagyon kíváncsi vagyok mikor leszek végre kis mamás :D Örülnék már egy pocinak!!!!
2014. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 hetesen még nem a baba látszik, hisz az embrió még alig pár mm... ez még csak puffadás lesz, ha első baba, akkor kb még ugyanennyi idő, mire látszódni fog, de még akkor is csak az fogja észrevenni, aki tudja (legalábbis a nagy átlagnál így van)
2014. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok, nagyon vékony (150 centi és 47 kg), de puffadáson kívül semmi se látszik. és ez valóban csak puffadás, ez még nem az a pocak. A férjem észreveszi, hogy van a köldököm alatt egy pici kis dudor, de szerintem másoknak ez még nem szembetűnő. A barátnőmnek az 5. hónap végéig teljesen jók voltak a nem terhes ruhái, a farmanadrágjait is tudta hordani. A kolléganőm viszont 10 hetesen már terhesruházott. Pedig mindketten átlagos testalkatúak.
2014. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!