Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszülő/húzó érzés a has...

Feszülő/húzó érzés a has aljában? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok
2014. ápr. 19. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, napi 3 magnéziumot szedek, az segít!
2014. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én napi 3x2 szedek a magnerot-ból.
2014. ápr. 19. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyúlnak a méhszalagok.
2014. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem is volt ilyen, főleg nap végére. de nem szedtem semmit, akkor ugye már csak a pihenés volt és nem volt gond, csak mindig úgy éreztem magam mint egy lufi ami mindjárt kidurran :) azóta 22hetes vagyok és teljesen elmúlt, tehát lehet hogy tényleg csak a szalagod nyúlik. nekem a napokban szúrt a hasam, volt hogy igen erősen 1-2percig, meg a derekam kezdett el úgy fájni hogy nem tudtam rendesen felülni, meg semmi...de az is elmúlt, tehát amíg nincs vérzés én ezeket addig betudom annak hogy a baba növekszik és meg hozzáigazodok :) nyugi ha teheted pihengess ilyenkor. :)
2014. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyúlnak a szövetek. Akkor kellemetlennek éreztem - most, 36 hetesen már a magzat akkora, hogy fájdalmas, ha feszíti magát - visszasírom, amikor "csak" nyúltak a szöveteim.
2014. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. ápr. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!