Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet vagy ez még normáli...

Gond lehet vagy ez még normális, és csak a fáradtság okozza?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok. 17 hetes korom óta vannak minden nap keményedések, babával minden rendben volt eddig mindig. Most nagyon gyakran olyan 5 percenként keményedik a hasam, alhasi fájdalom ill. görcs nem kíséri, csak bekeményedik. Néha ha kívülről megfogom nem is kemény, csak úgy érzem. Olyan nyomás szerűséget is érzek(nem fájdalmas),csak folyton pisilnem kell. Remélem nincs semmi gond :(
2014. ápr. 19. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tudsz ugorj el az ügyeletre,ha nem tudsz akkor pihenj le, vegyél be magnéziumot.

2014. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nő a méhed, a baba. Ilyenkor mg, pihenés.
2014. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, a doki írt fel magnéziumot, mert nekem is keményedik a hasam. Azt mondta napi 10-12 keményedés még belefér. Nekem sem fáj egyébként, de ma nekem is elég gyakran bekeményedett. Szerintem ez a hülye idő is közrejátszik most.
2014. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!