Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A héten derült ki h kismama...

A héten derült ki h kismama lettem,4,5 napja alig élek olyan fáradt vagyok és meg is vagyok fázva, ez a fáradtság meddig normális? Kb 1 hónapos a baba

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hááát, azt nem tudom, hogy meddig normális, de én már 3 hete érzem ezt és elég borzasztó, pláne, hogy már társult mellé egy kis émelygés és hányinger. :( Nem egyszerű az eleje, de megéri! Kitartás!!! :)


7+3hkm

2012. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első trimeszter (első 3 hónap) a legnehezebb. Onnantól már inkább csak jó dolgok jönnek. Kitartás!
2012. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem.Állandóan fáradt voltam,alig éltem.

Nekem a 13.hétig volt így,aztán jobb lett. :D

34+6 hkm

2012. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben teljesen normális, akár a 18-dik hétig is. Én most a másodikat várom, és teljesen kész vagyok: arcüreg gyulladás, állandó hányás, -3 kg, vérvétel, és persze mindemellett a nagyobbik, aki egy sajtkukac, egész napos figyelmet kíván. Az immunrendszerem teljesen padlón van és persze éjszaka sem tudok rendesen aludni. Ennél rosszabb csak az utolsó hónap lesz, amikor sehogy sem jó semmi. Szóval örülj, ha még csak most jön az első baba... Kitartást kívánok és jó babázást.
2012. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!