Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreseknél is a 20. hét a...

Ikreseknél is a 20. hét a jellemző az első mozgások érzékelésére?

Figyelt kérdés
Vagy hamarabb, hogy ketten vannak és kisebb nekik a hely?16 hetes vagyok, de még nem érzek mozgást.
2009. dec. 22. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 17.héten mozdultak meg először. Nem hiszem, hogy befolyásolná sokban, hogy ketten vannak.

2009. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És olyankor mindkét oldalon érezni vagy csak hol az egyiken, holy a másikon?
2009. dec. 22. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyszerre nagyon ritkán érezni őket. Szinte mindig csak az egyik oldalon éreztem, de volt olyan is hogy pár másodperces eltéréssel hol itt-hol ott éreztem :)
2009. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor nagy "mérkőzések" nem szoktak lenni.:)
2009. dec. 22. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 15. héten éreztem őket először, apa meg a 17-en. De ezek még nagyon apró, finom mozgások voltak. Nagyon oda kellett figyelnem, hogy meg tudjam különböztetni a bélmozgásoktól...

Nekem azt mondták, ikresek előbb érzik meg a babák mozgását, mert nagyobb helyet foglalnak el, mint egy egyes baba.

33 hetes km :)

2009. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!