Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik az első babával nagyon...

Akik az első babával nagyon rosszul voltak az elején, hogy alakult a második terhességetek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy mindenkinél más,de érdekelnének a tapasztalatok. Első babámmal nagyon hányós voltam,semmi nem maradt meg bennem. Most várom a másodikat,4 hetes vagyok még csak,de főzés közben sokszor rosszul leszek,reggel hányingerrel kelek és szédülök. Most még elviselhető,tudom tenni a dolgom,nem korlátoz a teendőim elvégzésében. Viszont nagyon félek,hogy ez csak az eleje és még rosszabb lesz :( nektek hogy alakult?
2014. ápr. 22. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

1. terhességnél nem hánytam - 11 hetes vetélés (lány)

2. terhességnél végig hánytam- 22 hetes vetélés (fiú)

3. terhességnél végig hánytam - 36. hetes koraszülés (fiú)

4. terhességnél nem hánytam - 8 hetes vetélés

5. terhesség az étel gondolatától is hányingerem volt, de alig hánytam (sokat fogytam az elején) - 31 hetes vagyok. (lány)

2014. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elsőnél 6.héttől kb. a 15.hánytam folyamatosan,utána csak néha,másodiknál kb. a nyolcadiktól 20. folyamatosan,utána meg egyszer-kétszer.De másodszor könnyebb volt vmivel,nem voltak egész napos hányások,csak tényleg reggeli rosszullétek.
2014. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind a 4 terhességemnél hánytam (napi 30-40szer)kb. 7-20 hétig. Kórházba is kerültem kiszáradás miatt.
2014. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!