Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, kismamik! Hány kilót...

Anyukák, kismamik! Hány kilót szedtetek föl első második terhességetek alatt? Másodiknál hamarabb látszik a pocak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nem szedtem fel semennyit babával együtt 5 és fél kg-ot hiztam.


-nem nem én vagyok R. Réka csak nem kivántam az édességet-


másodszor még nem voltam várandós hogy ki tudjam hordani a végéig úgyhogy ezt nem tudom megjósolni.


de a hasam már a 8. hétben akkora volt mint az elsőnél a 18. hétben.

2010. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az elsővel 12 kilót. Most a másodikkal eddig 4,5 kilót (29 hét). Már most akkora hasam van mint amivel a lányom szültem.
2010. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első kislányommal (most 2 éves) majdnem 20 kilót, abból megmaradt 10.

Most 28 hetes vagyok és kb. 1 kg szedtem fel.

A pocakom azért elég nagy, valószínűleg nagyobb mint korábban, mert a baba is nagyobb és a kinyúlt szalagok miatt már jóval előbb látszott is.

2010. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel 12 kg-ot.Most 24 hetes vagyok és 7 kg-nál tartok. Már most akkora a hasam,mint amivel az elsőt szültem. :)
2010. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elsővel 8 kilót, most 36 hetesen 3,5 kilót szedtem fel. Hasam extra nagy:) 130cm:)

[link]

2010. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. terhesség alatt 35kg

2.kal 17kgot

3. most vagyok a 34.hétben és 7kg. Nem látszott előbb, h terhes vagyok azaz a 20.hétig senki sem mondta volna meg...

Ez elsővel kerek volt a hasam, második ill.most is csúcsos és mind a 3 leányzó. :)

2010. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsővel 9 kilót ami le is ment mire hazaértünk a kórházból.

Most vagyok 23 hetes, 3 kiló van rajtam és ha hasam akkora mint az elsővel a 30. hét körül.

2010. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!