Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október közepére kiírt kismamá...

Bius06 kérdése:

Október közepére kiírt kismamák, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok, s "szívesen cserélnék tapasztalatokat" velem egyidős kismamákkal.
2014. ápr. 22. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! En a 16. hetben vagyok, okt. 4-re vagyok kiirva, de ikreket varok, akik elvileg hamarabb szoktak jonni :) Az elso 3 honap szronyu volt a hanyinger, gyomoreges, emelygesek miatt, de mostanra ezek elmultak hal`istennek, es meg a hasam sem nagyon kezdett noni. Szerintem a 2. trimeszter a legnyugisabb idoszak.
2014. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Boldog babavárást! Én 14 hetes vagyok és állandóan ennék. :)De hálistennek kordában tartom magam és eltereli a figyelmem a 2,5 éves kisfiam. Sokat vagyunk kint a szabadban, játszótéren.

A pocakomon még semmit nem látni és rosszuléteim sem voltak szerencsére.

Viszont rengeteget járok pisilni, ez útközben azért kicsit zavaró.

És te hogy vagy? :)

2014. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Okt. 2-re vagyok kiírva. A rosszullétek már elmúltak hála Istennek,már csak az örökös pisilès van. :) A hasam is most kezdett el növögetni.
2014. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! A rosszullétek elmúltak 13 hetesen hála az égnek! Sokat járok pisilni, és a pocakom is rendesen látszódik, már sokan észrevették, h babát várok!13.hét óta érzem mozogni, bár nem minden nap! Második baba, és minden hamarabb jött a második babánál, mint az elsőnél! És Te hogy vagy, Kedves kérdező? 16 hetes km
2014. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok. Nekem még semmi pocak. Esetleg egy kis puffadás látszódik, de azt is csak a férjem veszi észre, külső szemmel, ruhában nem is sejthető. Kb. 10. hétig nagyon rosszul voltam, hányás, ingerültség, álmosság... Most már jól vagyok, bár ha front van, akkor azt megérzem. Lehet, hogy tényleg jön egy nyugisabb időszak.
2014. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló! Köszönöm a kérdésedet én teljesen jól vagyok, nekem az elején sem voltak rosszulléteim, csak eszméletlenül fáradt és álmos voltam, de már lassan ez is elmúlik. Nekem is a második terhességem, és sokkal nagyobb pocakom van, mint az elsőnél volt ilyen idős koromban. Simán kiszúrja mindenki, hogy babát várok. Kb. 2 hete én is úgy érzem, mintha a picur mozogna, de még nem vagyok biztos benne, hogy ő az.
2014. ápr. 23. 07:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Gratulálok az ikrekhez! Boldog babavárást!
2014. ápr. 23. 07:35
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudjátok már a babátok nemét?
2014. ápr. 23. 07:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia :) 1-es vagyok az ikrekkel :) Koszonjuk szepen! Igen, en nem birtam ki, es megkerdeztem a legutolso UH-n. Szerencsere tisztan lehetett latni. Ketpeteju ikrek, 1 kisfiu, 1 kislany :)
2014. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! 13 hetesen 4d-n kisfiúnak látták!
2014. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!