Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamák hogy vagytok...

31 hetes kismamák hogy vagytok? Tapasztalatok? Van már itt fáj ott fáj, vagy csak én fáradok el estére?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 07:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én most léptem a 32-dik hétbe hátt meglepően megváltozott a teherbírásom.iszonyat fáradtság van rajtam.én is elég aktív voltam eddig de most be kell látnom h nem minden megy már ugy ahogy én szeretném és nehéz beletörödni h néha segítségre van szükség és pihenésre.peddig én nem is készülődtem sokat az ünnepekre de neme a mennésből is elég volt peddig minden a szám elé tettek.nekem még az a szerencse h nme fáj semmim persze lekopogtam:)de most egy csónya náthán vagyok túl ez is nagyon legyengített.de kitartást habár én is tudom h még sajna most jön a neheze lányok de megéri....további Kellemes Ünnepeket mindenkinek:)
2009. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 30 hetes kismama vagyok.Én teljesen jól vagyok,nincsenek tüneteim!132 kg voltam amikor teherbe estem és most 133 vagyok.Nem látszik rajtam,hogy terhes lennék.A baba rugdosásán kívül mást nem is érzek.Még a medencém se tágul van benne ép elég hely! :)Úgy látszik szerencsésnek mondhatom magamat! :)
2009. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!