Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom hogy nagyok sok ilyen...

Tudom hogy nagyok sok ilyen buta kérdés van. Tapasztalatokat várnék ez ügyben?

Figyelt kérdés
NEm nyugtatni szeretném magam mert rossz ember vagyok így is de 11 hetesen tettem le végleg a cigit.addig egy-két szál elment.Aki volt így nagyon sokat károsodott a baba?volt ami nem fejlődött ki?
2014. ápr. 23. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem úgysem büszkélkedik itt el senki ilyesmivel. Majd hozzák az ellenpéldát, de azt senki se fogja beismerni, ha netalán miatta lett valami baja a gyereknek. Előbb fogja a szmogra, meg másokra, mint magára.
2014. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, amúgy annyiban tudok "segíteni", hogy mi 3-an vagyunk tesók, és mivel apám láncdohányos, ezért anyám passzívan szívta (meg mi is) a cigifüstöt.

Egyik tesóm láncdohányos lett és műteni kellett a torkát, másik asztmás. Nekem eddig még semmi bajom.

2014. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megint én, bocs, csak mindig eszembe jut valami :D


Az a tesóm aki cigis lett és műtötték a torkát koraszülött lett (kimaradt a lényeg) 2 kiló felett volt kicsivel.

Más nincs eskü. (én még késtem is).

2014. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!