Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta kérdés de válaszoln...

Lehet buta kérdés de válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Ha én eszem, bármit, az kb mikorra jut el a babámhoz illetve ő ebből mit "érzékel"?Azt olvastam hogy a magzatvíz lesz olyan ízű, illatú, amilyet a mama evett pl csípős, fűszeres, stb...és még annyit, hogy honnan tudja a szervezet, hogy mennyi kell a babámnak abból amit én megeszek??Hogy nem több és nem kevesebb jut el hozzá??Buta kérdés?
2014. ápr. 11. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Honnan tudja a szervezet, hogy az elfogyasztott kajából mire van szükséged, és miből legyen salak anyag?! Tudja, mert ez a dolga, mert tudja mire van szüksége, mert okos, mert így van kitalálva, mert ezt szabályozza az agy a hormonok. A méhlepény megszűri amire szüksége van a babának, mert okos a szervezet, mert így működik évszázadok óta. Elvileg minimálisan változik a magzat víz és később az anyatej íze attól függően mit eszel, de szerintem ez nem jelentős. Én terhesen, szoptatás alatt is mindent ettem a fiam szintén mindent megeszik nincs semmire allergiája. Hogy azért eszik e meg mindent mert ehhez van szokva magzatkora óta, vagy ezt látta tőlünk (szerintem inkább) azt nem tudom.
2014. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!