Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Àllandó pisilési inger?

Àllandó pisilési inger?

Figyelt kérdés
26hetes kismama vagyok és ez az inger csak fokozòdik...van úgy hogy fel sem állok a wcről es màris ùjra érzem...le sem tudom irni hànyszor megyek egy nap...ez még rosszabb lesz??vagy bajt is jelenthet?sokszor érzek nyomàst a hugyhòlyagon...a baba nyomja??hétfön megyek uh.ra.
2014. ápr. 23. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen :) Én voltam a világon legtovább visszatartani tudó ember. Voltam. :) Ezt viselem a legnehezebben. A baba nyomja. Talán már nem fokozódik. Kitartás! 36hkm
2014. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a terhesség elején és végén a szokásos inkább

lehet erősíteni intimtornával, az főleg jó, inkontinencia ellen


de ha minden igaz van vizelet vizsgálat is, mert lehetr fel vagy ám fázva.

2014. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan nézik a vizeletet, jövő héten ùjra viszem...nem fàj, nem ég, a folyas is olyan mint eddig...de alig merek vhova elindulni...
2014. ápr. 23. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:

én most vagyok 17 hetes, és most kezd csillapodni, idáig 15 percenként pisilni jártam, és szó szerint becsurrantottam néha ha próbáltam visszatartani

mostanra mérséklődött, és én sem voltam felfázva

2014. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok,es suliba jarok.Kb.10 percenkent ki kell mennem az orarol!Irto kellemetlen...De akkor meg nem beszeltem az ejszakarol!Volt olyan hogy 8x voltam kint ejjel! :(
2014. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elején kb. a 18 hétig volt. És most a 35 . Héten újra előjött csak sokkal rosszabb.
2014. ápr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!