Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+5 hetes terhesen hasfájással...

5+5 hetes terhesen hasfájással bementünk a kórházba! Meg ultrahangoztak. Petzsák van de embrio még nem látható! Már volt 2 vetélésem és nagyon félek, hogy megint baj van! A doktornő azt mondta, hogy vagy még kicsi és nem látszik vagy nem fejlődik!?

Figyelt kérdés
Hát mit mondjak, jól megnyugtatott! Május hatodikára kaptam időpontot vissza menni! Na addig én megörülök!Ma 6+1 naposan csináltam egy blue clear tesztet. Pozitív lett és 3 hetesnek saccolt! Ez mennyire megbízható, mennyire szabad hinni neki? Mert ha esetleg később volt peteérésem és később fogant a baba, akkor is bőven elmúltam 3 hetes! Valaki volt már ilyen vagy hasonló helyzetben??

2014. ápr. 23. 23:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia! 6+2 hetesen nekem csak petezsák volt szikhólyaggal, embrió még nem, rá 2 hétre már volt baba és szívhang is! Nekem is görcsölt a hasam, igaz nem annyira, de mintha meg akart volna jönni!
2014. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ma voltam a vérvizsgálat eredményéért! Él a baba :) 1hét múlva ultrahang, már alig várom! Végre megnyugodtam kicsit!
2014. ápr. 28. 16:56
 13/17 A kérdező kommentje:
Ma voltunk ultrahangon! 2 cm, hallottuk a kis szívverését és még mozgott is! Rendben vannak a méretei! 2 hét múlva újra mennünk kell, hogy ellenőrizék minden rendben halad! Megnyugodtam, de senkinek nem kívánom ezt az időszakot amikor tehetetlenül csak várni tudtam! Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2014. máj. 6. 21:28
 14/17 A kérdező kommentje:

Régi kérdésem, de gondoltam leírom hol járunk most!

Mára már 16+4 hetes vagyok!

Persze az elsőn kívül még 2x szaladtunk kórházba erős hasfájással (legutóbb tegnap), de szerencsére mindig mindent rendben találtak! Azt mondták ez normális, hogy fáj, de bármikor ha úgy érzem,nyugodtan mennyek és megnéznek! Pedig én egyébként is 2 hetente járok, mert veszélyeztetett vagyok! A doktornőnek is az a véleménye, hogy inkább 100x menjen be bárki és derüljön ki, hogy semmi baj, mint hogy egyszer sem és ne adj Isten baj legyen!

Megcsináltattuk az összes vérvizsgálatot ami létezik és így azt is tudjuk, hogy egy egészséges kisfiú lakik odabent :) :) :)

2014. júl. 5. 22:41
 15/17 Nitókrisz ***** válasza:
Gratulalok :) ! Latod, nem kell annyira izgulni, eros az a kis emberke, most mar minden rendben lesz!
2014. júl. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) és igen, minden rendben lesz :)
2014. júl. 9. 19:56
 17/17 A kérdező kommentje:

Mára már itt járunk! A Kislegény és Én :)

[link]

[link]

2014. okt. 6. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!