Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12. hét előtt múlnak el...

Ha a 12. hét előtt múlnak el a tünetek, az problémát jelenthet?

Figyelt kérdés
A 10. hétben vagyok, és az eddigi rossz közérzetem, "másnapos" gyomrom és szörnyű szájízem pár napja mintha múlóban lenne. Még nem tökéletes, de sokkal jobban vagyok mint eddig. Ugye ez nem baj??? Hülyeségnek titulálnám a kérdést, de mostanában több olyat is olvastam, hogy a 12. hét előtt szűnő tünetek elhalt magzatra utaltak... ugye nem törvényszerű?? Más is volt így hogy hamarabb múlt a kezdeti rosszullét?
2014. ápr. 24. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem jelez gondot. Van, akinél egyáltalán nincs tünet, van akinél 12 hetes kor előtt enyhülnek vagy elmúlnak (nálam a 11. hét körül múlt el), van akinél még sokkal tovább is megmarad, mint a 12. hét.
2014. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem már a 8. héten megszűntek a tünetek, most mégis félidős vagyok az én örökmozgó babámmal. Egyszerűen csak örülj neki, hogy jobban vagy ne idegeskedj, minden rendben van.
2014. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi... nagyon aggódok, keresgélem magamon a többi tünetet :) A mellem feszül mint eddig, éjszaka 3x is kijárok pisilni továbbra is, a hasam néha szurkálgat ahogy eddig is, az éhségem is a "régi"... Jaj remélem minden rendben, hétfőn megyünk orvoshoz, addig azért marad az idegeskedés :(
2014. ápr. 24. 15:17
 4/12 anonim ***** válasza:
En is a 10.dik hetben vagyok. Pont ezt a kerdest akartam feltenni. Múlnak a tüneteim. A cici fájdalom maradt, de mar nem olyan durva. Szédülés, hányinger nincs. A hasamat néha érzem, nem görcsöl, nem szur, hanem olyan erdekes érzés. Mult het hétfőn voltam dokinál, a következő csak 12-én hétfőn lesz. Olyan sokára. Ugy szeretnem ha lehetne elobb menni, hogy tudjam minden rendben van.
2014. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon rizikós és aggódós idpszak. Vizualizáld, hogy minden okés. Ne aggódj feleslegesen, mert nem érsz el vele semmit. Bár tudom, hogy könnyű mondani én is ilyen parázós vagyok :)


Minden jó lesz :)

2014. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a 10. hetet, és tegnap volt egy jobb napom végre, én is rögtön erre gondoltam, amire te. Pedig örülhetnék, hogy végre jobban voltam és neki eshettem az elmaradt házimunkának. Persze a napi 1-2 hajnali hányás azért még megvan. Meg délután 6 utáni fáradtság émelygéssel. De fura volt, hogy nem egész nap voltam rosszul. Első gondolatom az volt, hogy elmegyek dokihoz, de aztán próbálom magam lenyugtatni. Te mikor mennél dokihoz amúgy is?
2014. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia! Én hétfőn megyek dokihoz, szóval ezt a 2 napot már kibírom :)

Viszont tegnap óta megint rossz a gyomrom, és arra gondolok, hogy azokban a napokban voltam jól, amikor elfogyott a femibion-om, és helyette dm-es vitamint szedtem, az volt itthon. Most megint vettem femibiont és csütörtök este óta azt szedem, erre megint visszajött a rosszullét. Arra gondolok hogy ezzel is összefüggésben lehet...

2014. ápr. 26. 12:29
 8/12 anonim ***** válasza:
De jó Neked, hogy már hétfőn mész dokihoz, az már tényleg nincs messze! Ha esetleg lesz egy kis időd megírhatnád, hogy mi volt a dokinál!! Simán lehet a vitaminoktól a változás. Én is arra gondoltam, hogy a napokban elkezdtem inni hohes C gyümilevet, amiben van folsav és B6,B12 vitamin, lehet, hogy én is csak attól lettem jobban egy kicsivel.
2014. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, minden oké volt, minden rendben van, a dokim szerint normális hogy múlóban vannak a tünetek, örüljek neki :) Úgyhogy most már örülök is :)))
2014. ápr. 28. 20:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Nagyon örülök! Remélem nálunk is minden okés lesz, mert tényleg jobban vagyok mint az elmúlt hetekben.

Mikorra vagy kiírva? Boldog babavárást!

2014. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!