Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálam a terhességnek nem sok...

Nálam a terhességnek nem sok jele van pedig 7 hetes vagyok a kisfiamnál mindig hánytam és kívánósabb voltam. Nálatok milyen tünetek voltak? Kisfiúnál, kislánynál?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kisfiút várok és szinte semmi tünetem nem volt. Most vagyok a 35. hétben, de azonkívűl, hogy estére bepüffed a lábfejem és a kezem, meg időnként légszomjam van más problémám nincs és a hónap végéig dolgozom is még.
2014. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.én 9 hetes vagyok és semmi tünetem.Nem tudom mi lesz remélem kislány, de szerintem erre nem lehet alapozni.anyum mindkét tesómnál rosszul volt.öcsém és nővérem van:)
2014. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyikkel se volt semmi tünetem, 1. lány 2. fiú.

Anyu kilenc hónapot hányt bátyámnal és velem is.

2014. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nitókrisz ***** válasza:
Kisfiam van es semmi bajom nem volt vele, a kemenyedeseken kivul :) En ugy hallottam a lanyok szurnak ki inkabb az anyukakkal, de ugy latszik ez sem igaz, a ti peldaitokbol kiindulva.
2014. ápr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt. 12.-13. hét környékén viccelődött velem a férjem, hogy most már ő is eljön ultrahangra, hogy elhiggye, tényleg van baba. Csak többet ettem. Ennyi volt.

Végig bírtam dolgozni 37. hétig pultosként, úgyhogy tényleg semmi jel nem volt. A vendégeimnek csak félidő környékén tűnt fel, amikor kezdett nőni a pocakom.

Ja, és kisfiam van.

2014. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 fiammal semmi tünetem nem volt. Most a harmadik babámat várom és szintén semmi tünetem nincs pedig most kislányt mondtak. Ami inkább más hogy az első fiammal zsiros kenyeret ettem folyton. A másodiknál a kocsonya volt a menő most pedig szinte csak gyümölcsöt ennék.
2014. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!