Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 40. -ik hétben vagyok,2 cm...

A 40. -ik hétben vagyok,2 cm re nyitott méhszáj, a méhnyak nagyon elvékonyodva, egész nap fözök takaritok, és semmi. Nem bir megindulni, mindennap várom a jeleket, de semmi, mára vagyok kiirva. Mire számitsak? Ebböl tulhordás lesz?

Figyelt kérdés
holnap megyek ctg re,deha minden ok,akkor nem fognak még befektetni.annyira tul akarok már lenni rajta.22 kg-t hiztam,de még mindig csak hizok,amig bennt a baba.
2009. dec. 30. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ne izgulj,majd jön ha jönnie kell.egyébként a lépcsőzés hasznos ilyenkor.Én is lépcsőztem,de így is három nappal később jött.
2009. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippet,de hiába lépcsözöm,meg tevékenykedem itthon is,de semmi.
2009. dec. 30. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor légy türelemmel.A természet majd eldönti.

22kiló még nem sok,én 28-at híztam.Olyan voltam mint egy bálna.Nagyon kicsi vagyok(150cm)68kilósan szültem.Eltudod képzelni milyen nevetségesen festettem?

Nyugi!

2009. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! a nővérem ugyanígy volt, mondtam neki menjünk tollasozni, és holnap már tuti meglesz a baba. Így is lett! Tollasoztunk egy órát, másnap hajnalban hívott, hogy menjek érte, mert jön a baba. :)

De ne aggódj, jönni fog az a pici, egy-két nap nem sokat számít!

Könnyű szülést! És írj majd, hogy mi újság!

2009. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! Te legalább már 2 cm előnyben vagy :)

én is mára vagyok kiírva, de a méhszáj teljesen zárt, azt se tudom, mi az a jóslófájás, vagy keményedés :)

én hiába szaladok egész nap a 14 hónapos fiam után, emelgetnem is kell, sőt még mindig step aerobicra járok (eddig nem okozott gondot, az orvos folyamatosan ellenőrzött, most meg már azért járok, hogy hátha segít az indulásban) de semmi...

a védőnőm tegnap már afelől érdeklődött, hogy volt-e méhszájat összezáró műtétem... persze, hogy nem volt.

úgy látszik, én ilyen típus vagyok, a fiamat is túlhordtam 1 héttel, indítani kellett. a méhszáj ott is nagyon nehezen nyílt.

szerintem ne aggódj, mert az a 2 cm már tök jó, ha elindul a pindúr, hip-hop menni fog minden! én a 2 cm tágulásért 7 órát vajúdtam kb. mindenféle görcsöltetővel. én is abban bízom most, hogy a természet ügyesebb lesz!

Könnyű szülést Neked, próbálj pihenni még, lazítani, amíg lehet!

2009. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!