Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ/t/ valaki Rossmann-ban...

Piroska és a farkas kérdése:

Használ/t/ valaki Rossmann-ban kapható ( lehet, h máshol is ) Babydream cumisüveget? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a benne lévő szelep "magas", én nem tudom hogy kell használni,mert a cumi részbe sehogysem engedi át a folyadékot, de biztosan én nem tudok valamit. A cumin a luk oldalt van én vettem hozzá 0-6 hósnak valót, de az is nagynak bizonyul a 2 hónapos fiamnak és fuldoklik ha nagyon megszívja, mert nagyon jön belőle, gondolom majd később jobb lesz. (ezt a középen lukas cumisüveget vettem amit a baba tud fogni.)
2014. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát akkor lehet, h újszülöttnek inkább másmilyet veszek.
2014. febr. 3. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek én avent 125ml-set használok 1 lyukú cumival. 2-őt vettem és azt váltogatom, ill. a mellszívója is bevált nekem. (előző voltam)
2014. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!