Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28+0 hét C2100. Második baba....

28+0 hét C2100. Második baba. Mennyire kell aggódnom szerintetek?

Figyelt kérdés
Az orvosom sokkal több pihenést, fizikai kíméletet és magnéziumot írt elő. Itthon vagyok a 22 hónapos örökmozgómmal kettesben, így nem tudom, mennyi pihenésre gondolt, mit tehetek és mit nem. Sajnos nem volt rám több ideje, sietett :( Még annyi, hogy viszonylag gyakran keményedek.
2014. ápr. 25. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Feküdj annyit amennyit csak tudsz és szex sincs...

nekem a 30. héten 2111 volt,kaptam még plusz méhlazítót is és szerencsére a 3 éves lányom azért megértő volt és nem ugráltatott fél percenként. 38. hét közepéig húztuk.

2014. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt. Első baba, 16 hetesen C2000 , 27 hetesen C2100. 36+4 elfolyt a magzatvíz, 36+5 reggelén született, de 3540 grammal, szóval nagy babaként. :)))
2014. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is C2000 volt már a terhesség megállapításától. De most egy 2-3 hete keményedek, most romlott 2100-ra :/ Hát próbálok feküdni, amennyit lehet, nem szeretném, ha baj lenne.

Másoknak van tapasztalata?

2014. ápr. 25. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 22 hetesen mérték 1000nek,akkor be is kerültem a korházba,keményedtem és görcsöltem is. Most vagyok a mai napon én is pont 28 hetes,és 4 nappal ezelött vizsgált a dokim, 1100at mért,már egy újnyira nyitva is vagyok. Nálam most a pihrnés szó szerint abból áll h a nap 24 órájából 23at fekszem,felpóckolt lábakkal és medencével.Napi 6ossával szedem a magnerotot+ még a többi vitaminom.Házas életem abszolút nemlehet,mellette nemszabad idegeskednem,stresszelnem mert ugye ezek is idéznek elő görcsöket,keményedéseket,és még emelni sem emelhetek nagyon.Elég nehéz helyzet ez,és aggasztó de ki kell bírni ahhoz hogy esély legyen arra hogy nehogy idő elött érkezzen a kicsi.
2014. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!