Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen a baba egész...

38 hetesen a baba egész délelőtt nem mocorgott, mikor kell aggódnom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24 órán át nem érzed, akkor kezdhetsz aggódni, addig semmi gond! Én is 38 hetes vagyok, mostanában kezdett délelőtt belustulni, de délután és estefelé, mint a golyó :) Egyáltalán semmit nem éreztél? vagy azért mozgolódott néha?
2012. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy egész délelőtt?Egyáltalán semmit mostanáig?Az már elég hosszú idő.Próbáltad keltegetni olyat enni-inni amitől be szokott indulni?Ezeket próbáld ki ha semmi irány a kórház.Amúgy aktív volt eddig?Ilyenkor már kevés a hely nekik de azért amelyik baba aktív volt eddig nem áll le egyik pillanatról a másikra.
2012. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Azért szerintem ne várj 24 órát.De azt tényleg jó lenne tudni hogy egyáltalán semmit sem érzetél?
2012. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem rémlik, hogy éreztem valamit ...jöttem-mentem, pakoltam, most már két órája ücsörgök és semmi.

Nass már megvolt, nem reagál különösebben rá, pedig ilyenkor felpörög. Most jön a kávé!

Viszont, most kétszer egymás után bekeményedett a hasam

2012. okt. 13. 13:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Azóta sem mozog?

Semmire nem reagál? (Kávé, csoki, kóla, zöld tea, ébresztgetés?)

Én bemennék a kórházba, hogy csináljanak ultrahangot, nézzenek áramlást és szívműködést.

Én már ilyenkor, mikor fél napig nem mozgott aggódtam.

Második terhességem végén csinálta ezt a kislányom háromszor is, de mindig rendben volt, én mégis tudtam, hogy valami van az időjárási fronton kívül is-neki kétszer volt szorosan a nyakán a köldökzsinór, ami persze csak szüléskor derült ki!

Hála az égnek nem történt baj!

2012. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
bocs a pánikolásért, ...a kávé bejött! :)
2012. okt. 13. 13:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Igyál kávét aztán pihenj és figyelgesd.A keményedés azért már jó jel:)))
2012. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Lehet szülés előtti csend is, de azért inkább nézesd meg magatokat, ha nem reagál a keltegetésre.
2012. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj hála isten:D
2012. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megint 5-ös. Akkor csak a front volt és az, hogy kicsi már a helye! Örülök, hogy nincs gond!
2012. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!