Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-ik hétben antibiotikum?...

39-ik hétben antibiotikum? Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
3 hete köhögök, 1 hete szakadozik fel a zöldes vàladèk. Nem akartam gyógyszert szedni de sajnos nem tudok szabadulni a borzasztó köhögèstöl. Elmentem dokihoz, kaptam antibiotikumot, amit szedek is, de nem szívesen.. Ti beszednètek?
2014. ápr. 25. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván az orvos tudja, hogy terhes vagy. Én beszedném, mert szüléskor nem szerencsés ha beteg vagy :)
2014. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szedném nyugodt szívvel.

Nálunk ha magzatvízelfolyással kezdődik a szülés, akkor adnak infúzión keresztül is antibiotikumot. Inkább legyél kikúrálva, mint betegen állj neki a szülésnek, szoptatásnak, gyerekágynak.

2014. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. Nyilván olyat írt fel az orvos, ami szedhető várandósan is.

Gyors gyógyulást (és könnyű szülést)!

2014. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkabb mint hogy beted legyel egy ujszulott mellett, akinek nincs meg imunrendszere
2014. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhességem alatt 4 antibiotikum kúrám volt. Ebből egy intravénásan. A fiam makk egészséges. Biztos nem lesz gond. Az orvos tudja, hogy mit lehet szedni ilyen esetben.
2014. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is 4 kuran vagyok tul, amibol 1 nekem is venas volt. Eddig teljesen jol van a lanyom. Az orvosom a szulesnel is automatikusan fogja adni infuzioban az antibiotikumot. Az elso lanyomnal nem kaptam, (masik korhaz es orvos)mert a 36. hetes huvely mintam negativ volt. A lanyom el is kapott egy fertozest, amitol 2 naposon leszurkult, leallt a legzese. Hala istennek, hogy meg a korhazban voltunk, igy antibiotikummal ki tudtak kezelni, de senkinek nem kivanom azokat a napokat. Szedd nyugodtan!
2014. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!