Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok,2-3 naponta, és...

Terhes vagyok,2-3 naponta, és nagyon nehezen megy a nagy dolog. Aranyerem is lett, vettem rá kúpot, de? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval vettem rá Reparon kúpot. Tegnap este használtam először és ma amikor nagy wc-n voltam, utána tök fura büdös volt. Ez összefüggésben lehet a kúppal? Vagy mi lehet ez? SOha nem éreztem ilyen szagot.
2014. ápr. 25. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kúp lehet, amit érzel. Meg a "besült" széklet.


Igyál sokat, rostosakat is!


Milyen terhesvitamint szedsz? Nekem az Elevit nagyon megfogta a hasam.

2014. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia, minden terhesvitamin megfogja a székletet amiben vas van. meg a terhesség velejárója a székrekedés. ahogy az előttem válaszoló írja igyál sok vizet, rostos gyümölcslevet illetve gyümölcsöt is egyél. sokan az aszalt szilvára esküsznek, két három szemet eszel reggel esetleg utána egy kis natur joghurt és hátha. én még azt olvastam hogy azt is segít hogy ha naponta megpróbálsz wc-ni, ha nem is nagy mennyiséget, így nem lesz olyan nehéz. én pont emiatt nem mindig szedem a vitamint, alapból székrekedős vagyok, így megpróbálok csak heti 2-3 szemet bevenni. sok sikert.
2014. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En is megprobalnek egy masik vitamint. Az elevit nekem sem valt be. Ezenkivul magnezium granulatum. En azt kaptam az orvosomtol, es remekul megoldotta a helyzetet. De azert kerdezz ra.
2014. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Detralex - szedd! Nekem olyan durva aranyeret hozott rendbe, hogy el se hittem. Nőgyógyásszal konzultáltam, a terhesség egész ideje alatt lehet (a betegtájékoztatón előírt, kúraszerű adagban) szedni. Két nap alatt eltüntette az amúgy már fürt szőlőre emlékeztető, iszonyúan fájdalmas aranyeret.
2014. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Detralex nekem is bejött aranyérre ill. székletlazításra mokkáskanálnyi tamarinlax lekvár.

Széklet a kúptól és a ritkán székeléstől olyan, amilyen.

2014. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy teljes kiőrlésű pékárut eszem, abból se sokat, és estére gyümölcsöt, valamint RENGETEG vizet, legalább 3 liter folyadékot naponta, különben a sok rost bedugul. Sok sikert!
2014. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, a Tamarin lekvár is jó!


Helyileg pedig Lioton gél. Detralex mellé alkalmaztam, az is nagyon hatásos (szintén orvosi engedéllyel).

2014. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vitaminból ajánlom a hipp natalt. Nekem egyedül ez nem okozott székrekedést, cserében mindig jó volt a vérképem. A detralex tényleg nagyon jó az aranyérre.
2014. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
femibiontól se lesz szorulás
2014. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!