Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok még...

5 hetes terhes vagyok még nincs semmi rosszullétem. Normális ez?

Figyelt kérdés
3 honapja volt egy spontán vetélésem, félek hogy ez is ugy végzödik.
2008. júl. 26. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Úgy tudom, általában akiknek rosszullétük van, azoknak van kevesebb vetélése. Ennek oka az, hogy a rosszullét során távoznak azok az anyagok, amelyek nem jók a babának.

De olyat is hallottam, hogy vírusfertőzés okozza...

Miért nem kérdezed az orvosodat?


Egyébként meg: magzatvédő vitamin, 2 héttel a fogamzás ELŐTT kezdve. Megvolt?

2008. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nekem sem volt semmilyen rosszullétem. Egész terheségem összes tünete annyi volt, hogy nem jött meg, aztán nőni kezdett a hasam és mozgott a baba. SEMMI bajom nem volt! A védőnőm azt mondta, ez az ideális, mert ő azt vette észre, hogy a nagyon egészséges (értsd: egész életében alig van pár nátha) babák az ilyen tünetmentes terhességekből születnek. Látott már jópár terheséget, szóval lehet benne valami, mégha nem is tudományosan megalapozott tényt közölt.(Mellesleg 22 hónapos a fiam és tényleg talán két náthája volt, az is csak 2-3 nap orrfolyás és kész, nem tudom, milyen az, ha beteg a gyerek :) )

Szóval, ne izgulj, a rosszulléteknek nem kell mindenképpen együtt járni a terhességgel!

2008. júl. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia én is ennyi idős vagyok...Rosszul léteim még nekem sincsenek de azt mondják az késöbb jelentkezik.Idáig csak a mensi görcsök vannak az óriási cicik ja meg,hogy nem jön meg.Gratulálok és boldog baba várást!
2008. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En is ugyanugy vagyok , mint te. 5-6 hetes terhes es semmi rosszullet. Azt olvastam, hogy a rosszulletek nem leteznek az osszes terhes nonel. Esetenkent elofordulnak kesobb, egyentol fuggoen . Ne izgulj, minden rendben!
2008. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szia.Nekem pont 5 hetesen kezdődtek a rosszullétej, de csak kb 1 hónapig tartott.de ez se biztos hogy lesz.nagyon soknak nem lesz.Bár szerintem ez ne függ tűle, hogy milyen egészzséges babád lesz.At első terhességemnél nagyon rosszul voltam, jmégse volt sose semmi baja, még nátha se a babának.de örülj annak ami van.
2008. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyáltalán nem voltam rosszul, és minden rendben van. Első harmadban annyi tünetem volt, hogy állandóan fáradt voltam. Nyugi. Minden rendben lesz. Boldog babavárást.
2008. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Én onnan tudtam csak hogy terhes vagyok, hogy nem jött meg. Azóta sem voltam egy pillanatig sem rosszul, ja és nem szedtem a magzatvédő vitamint, mert nem tervezett baba volt. Ennek ellenére a babám köszöni szépen nagyon jól van, mozog, rugdal, és fejlődik szépen.Nyugi, és minden jót. 22 hetets kismama.
2008. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 6-7 hetesen kezdődött, úgyhogy ne aggódj, és sokak írták, hogy csak akkor kezdték érezni, még korai lenne Nálad, de az is lehet hogy nem lesz semmi rosszullét.

2008. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szia!

nekem se volt 5 hetesen,de most 7 hetesen egyszerűen nem tudok mosni,mert rosszul vagyok az öblítőtől,meg minden szagtól! ja és egyfolytába hányingerem van! szóval nyugi még jöhet,de az is lehet,hogy el fog kerülni!

2008. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

5 hetesen én is azt hittem, hogy azoknak a táborát gyarapítom, akiknek nincs terhességi rosszulléte. Aztán a 6-8. hét között olyan szinten ki voltam ütve, hogy még dolgozni sem tudtam az egész napos hányingertől, és ólmos fáradtságtól. Most, 11 hetesen már jobb.

Tehát 5 hetesen még nem lehet előre tudni.... Ja, és természetesen normális amit érzel, nyugodj meg! Minden jót kívánok!!! (Én is vetélés után várom a 2. -at)

2008. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!