Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a dolog? 10 hetes...

Normális ez a dolog? 10 hetes terhes vagyok. Nekem sosincs reggel rosszullétem. Általában délelőtt kezdődik, de igazán estére vagyok rosszul.

Figyelt kérdés
És kimondottam hányingerem sincsen, hanem iszonyatosan fáj a gyomrom. Ez normális? De kb. 4 napja ez sincs, hanem minden második nap erős hányinger gyötör.
2008. nov. 24. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
szia!en 11 hetes vagyok,de reggel sosem volt hänyingerem.meg áz a hänyinger sem volt olyan igazi,inkäbb csak akkor jött elö.ha kajära gondoltam. :)vagy a hütö,kuka szaga... :)de ez is csak a 6-9 hetig tartott.te is hamarosan jobban leszel.az meg,hogy nem minden nap jön elö,örülj neki.egy kis pihi azert kell! :) szep babaväräst!
2008. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szia!Én is 1o hetes pocis vagyok,nekem eddig egyszer sem volt rosszullétem,és hányingerem sem.Viszont a gyomrom nekem is fáj.De azért mert nincs székletem.boldog babavárást.gratula.
2008. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!!!


Nektek is boldog babavárást!!!

2008. nov. 24. 09:46
 4/6 yuda ***** válasza:

figyelj! nyilván nem túloztál az iszonyatos fájdalommal-ez okot adhat aggodalomra-ha visszatér,mindenképp menj orvoshoz,mert ez nem normális!


hányinger,hányás-..ezek benne vannak a pakliban!

2008. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Szia nekem egész terhesség alatt egyszer sem volt se hányás se inger,bár a szagokra még így 4 héttel a szülés után is nagyon érzékeny vagyok.Kitartás,el fog múlni.De ha tényleg nagyon fáj,akkor menj dokihoz.Biztos ami biztos
2008. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én még csak 5 hetes vagyok de nekem is már egy pár napja fáj a gyomrom és puffadok tőle, majd hányingerem lesz. Ilyenkor pirítóst csinálok, ha itthon vagyok, és az segít. De néha nekem is eléggé fáj. Gondolom hogy az emésztésünk változott meg. De csak akkor kezd el fájni, ha eszem, de nem minden ételtől. Vasárnap családi ebéd volt, semmi bajom nem volt, ma meg a melóhelyen, az ebédem után (amit rendeltem) nagyon rosszul lettem, fájt a gyomrom rendesen. Erre még rájátszik hogy a szagokat is sokkal erősebben érzem... Remélem hogy elmúlik! Jobbulást és boldog babavárást!
2008. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!