Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, aki nem...

Van olyan kismama, aki nem tudta szülésig a baba nemét? Szándékos vagy így alakult, mert nem látszott, esetleg bizonytalan volt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerek iylen párt, ök direkt nem kérdezték meg. Én tuti nem birnám ki. Egyébként azt mondják manapság a szakemberek hogy azzal ha tudjuk a nemét a kötödés is méghamarabb alakul ki.
2014. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szándékosan így alakítottam :-)

ha már így is agyon vizsgáltak legalább 1 dolog legyen ami meglepetés legyen

2014. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elsőnek meg: ez hülyeség - nem teljesen mindegy h fiú vagy lány ?

a gyereked és kész !

2014. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.Nem jól feküdt és nem mondta ezért a doki.

2.Nem kérdeztem.

3.Nagyon kislányt szerettem volna és nem bírtam ki szülésig.megkérdeztem.

2014. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne valami, amit az 1-es ír. Nem arról van szó, hogy ha pl. fiú, akkor jobban fogja szeretni, hanem előbb elkezd kötődni a szülő a babához, ha már tudja a nemét. Mi így voltunk, miután megtudtam, hogy kisfiút várunk, teljes belehabarodtam. :) Sokkal közelebb éreztem magam Hozzá, hogy tudok Róla valamit, a nemét.


Mi először a 16. héten voltunk 4D-n, és nem is a 4D-s felvételen, hanem a 2D-en láttuk már, hogy ott van a buci a lába között. Még véletlenül sem lehetett összekeverni a köldökzsinórral. Tehát mint laikusok, azonnal rájöttünk mi magunk is, hogy fiú, nem kellett ezt mondani senkinek sem. Aztán persze megerősítettek minket azóta már sokszor.


Tapasztalatom alapján olyan nehezen tudom elhinni, hogy egy fiú baba végig "el tudja rejteni" a kis micsodáját. :)


Egyébként ismerek ilyen családot, de ott mindkettő kislány lett, ők nem akarták tudni.

2014. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!