Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik terhességem! Miért...

Harmadik terhességem! Miért furcsa minden?

Figyelt kérdés
Van két kisfiam. Velük egyáltalán nem volt semmi bajom a várandóság alatt. Most a harmadik babával vagyok várandós és fáj a hasam a derekam, fáradékony vagyok. Iszonyú érzés és ismeretlen. Ez normális? Még csak öt hetes terhes vagyok. Meddig tart? Fúúú.......de tanácstalan vagyok.....
2014. ápr. 26. 22:54
 1/4 dittis válasza:
Szia!Végre valaki aki hasonlóan érzi!Én már megszültem,de ugyanez volt!2 fiam után egy kislányt szültem!Teljesen más volt minden,én is ugyanigy éreztem,sokszor túl aggódtam mindent,mintha az lett volna az első terhességem!Máshol fájt,más tünetek,máshogy rúgdalt,más panaszaim voltak stb!Lehet hogy ez 3-dik terhességnél normális!Ne izgulj!lehet hogy neked is leányzó lesz?
2014. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem tudom milyen nemű lesz, de azt tudom, hogy még nagyon az elején vagyok és fáj a hasam. Nem azt mondom hogy elviselhetetlen, de annyira fáj mint erős mensis görcsök. Iszonyú....Remélem, hogy nem lesz méhen kívüli terhesség vagy vetélés................aggódom
2014. ápr. 26. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

igaz nekem masodik terhesseg,de szinten 5hetes 3napos vagyok es faj a hasam. Neha nyilalgat,faj a cicim es kemeny. En is aggodon a mehen kivuli miatt,foleg hogy nem latott semmit az orvos szerdan az uh-n,de sztem ne aggodj kettonknek csak nem lehet egyszerre ugyan az a baja :)

2014. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez lesz a 2. kihordott terhességem és eléggé megvisel. Én 13 évvel öregebb lettem, mint az elsőnél, ez is közrejátszhat.

Az eleje nálam is így indult, 8 hetesen fenyegető vetélésem lett, pihenésre vagyok azóta ítélve, mert sok egyéb terhességgel kapocsolatos problémám van. Ha nem múlik, azért lásson orvos.

32 hkm

2014. ápr. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!