Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok!...

24 hetes terhes vagyok! Tegnap még nagyon aktív volt a babám de ma nem érzem mozogni úgy :| volt valakinél ilyen? :' ( félek!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen elég sokszor, és én is aggódtam, de utólag visszagondolva ez természetes, hisz nem ugyanolyan aktívak minden nap. Egyél csokit, vagy hallgass zenét, hátha attól kicsit mozog, és megnyugszol. 38 hkm
2014. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan hogy pihennek.Egyèl egy kis csokit és pihen le rögtön fogod érezni a mocorgást.
2014. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van, hogy nem mocorog annyit. Napközben pl. Az kisasszony este indul be általában. Ülj le és egyél valami édeset. :)

25 hkm. és egy 2 éves kislány anyukája

2014. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a hátamra szoktam feküdni, mert úgy kevesebb a hely neki, és egyből bejelentkezik ;) Próbáld meg hátha.
2014. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként valószínűnek tartom,hogy front lesz, itt Németben ma érkezett meg az eső, és a hideg, általában másnap már otthon is így alakul az időjárás.
2014. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hasra szoktam feküdni, ha már egy-két órája nem éreztem, és akkor rögtön elkezd tiltakozni :) De ha eszel egy kis csokit, vagy kakaót iszol, szerintem attól is beindul.
2014. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!