Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok, és a...

33 hetes terhes vagyok, és a babóm elég lusta. Igaz, hogy mindennap mozog, de egyáltalán nem aktív. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Szinte csak akkor érzem, ha lefekszem.Mellső fali a placentám, és vastag a hasfalam,de nem kéne többet éreznem?

Fura az is, hogy soha nem volt az a rugdalozó.Azért ijedtem meg,mert sok helyen azt olvasom, hogy mennyire aktív ilyenkor a babó, és hogy szinte kikellene rugnia az ember oldalát.Hát az enyémnek eszébe sincs...:-((


2008. dec. 7. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!

egyáltalán ne aggodj mert azz én babám is ilyen lusta volt mindig. volt hogy alig moccant egyet egyet. az összes ctg--t ismételni kellett mert sose mozzgott akkor is mindig csak nógatásra. egyszzerűen ilyen volt. én is vártam a kirugja a ház oldalát de sose történt meg. egyszer rugott egy nagyobbat amikor a nődokkihoz mentem.

engem is a frász kkerülgetett de csak nyugi

mindig mondtam jo hogy kinnt lesz legalább látom hogy mozog:-)

2008. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!