Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy néha elbizonyta...

Normális, hogy néha elbizonytalanodom?

Figyelt kérdés
Rövid ideje vagyunk együtt a párommal, és most útban a gyerkőc is. Örülök neki, viszont néha elmerengek azon, hogy jó szülők leszünk-e? Nem-e kellett volna még várni a babával?! stb. Hiszen ez egy életre szól.
2014. ápr. 27. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel már úton a baba ezért kár is ezen agyalni, hogy nem-e kellett volna várni. Ez amúgy teljesen normális hogy elbizonytalanodsz.. Én is féltem mindentől aztán megszületett a kisfiam és minden ment magától, ösztönösen pedig kisbabát elötte csak képen vagy tv-ben láttam. Hogy jó anya vagyok-e azt majd a gyerekem eldönti.:) Igyekszek.
2014. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tapasztalatból mondom, hogy egy kisbaba érkezése még a legösszeszokottabb párokat is próbára teszi. Mi 4 éve vagyunk házasok, 6 éve vagyunk együtt, és igazán jó páros is vagyunk. De a kisfiunk születése meglehetősen összakavart mindent. Most 1 éves, és most kezdünk újra magunkra találni.

Ha igazán szeretitek egymást, kitartotok egymás mellett, akkor nem lehet baj, hogy még viszonylag friss a kapcsolatotok. Viszont tudatosan tennetek kell érte, hogy megmaradjatok egymásnak! Várandósan pedig mindenféle aggodalom teljesen normális. Úgyhogy nyugalom! Élvezd a babavárást, és figyeljetek oda egymásra a pároddal!

2014. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Hozzá tenném azonban az én kis történetemet, ha nem haragszotok. 3 gyerekkel maradtam egyedül, amikor elváltam, és bevallom eszemben nem volt több gyereket tervezni. Aztán megismerkedtem a mostani férjemmel és immár a második közös babánkat várjuk. Hála Istennek mi is jó páros vagyunk, ráadásul a lányaim és Ő igazán nagyon szeretik egymás, úgyhogy szerencsések vagyunk. Viszont az új baba érkezésétől a frász tör ki, ha szabad így fogalmaznom. Azt hiszem, sokkal több eséllyel lesz jó szülő aki aggódik emiatt, mint aki nem. Továbbá szintén egyetértek az előttem szólókkal, megtesszük, amit tudunk. Sok boldogságot és jó egészséget a babához és a családhoz.
2014. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!