Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megindulna a szülés, akkor...

Ha megindulna a szülés, akkor elötte kell, hogy legyen hasmenésem? Azaz egyik jele a szülésnek, vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
ja ésha nyitva a méhszáj,már 2 ujjnyira.hogyhogy nem jönnek fájások?elöbb utobb jönni fog?39 hetes kismama
2009. dec. 24. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Boldog Karácsonyt!


Én is 2 ujjnyira voltam nyitva, nyugi majd jönnek a fájások. Lehet a baba is ünnepel...nem lehet siettetni.

Hát én csak a saját tapasztalatom tudom elmondani. Nekem olyan hasmenésem volt, hogy azt hittem a wc-be pottyan a baba is :) Beöntést sem kaptam.

A tolófájások előtt pedig összehánytam magam, akkor vettek komolyan, hogy tényleg szülni fogok :) Addig meg sem vizsgáltak, aztán kiderült, hogy már 10 cm-nél tartok, és látszott a baba feje. (kórházban voltam már második hete)

2009. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
íén 3 gyereket szültem,de egyiknél sem volt hasmenésem.
2009. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rám akkor jött a szapora amikor megláttam hogy folyik a magzatvizem.....
2009. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene hasmenésnek lenni - nekem 4 gyerekem van, de hasmenésem egyikkel sem volt.
2009. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek boldog karácsonyt kivánok.csak abbol gondoltam a hasmaenést,mert sokan mondták,hogy az van elötte.de ezekszerint nem mindenkinél.
2009. dec. 24. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:

szia. boldog karácsonyt :)

azért lehet hasmenésed, mert a szervezeted autómatikusan tisztul- állítólag... nekem nem volt!

2009. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én viszont épp úgy voltam mint az első, alig bírtam felállni a wc-ről, előttem meg lavór volt...

Ez azért is van amúgy mert azok a hormonok amik a méh izomzatára hatnak (ami sima izom) hatnak a belekre is ami szintén sima izom (ez egy izomszövet fajta). És ha azokra hatnak akkor bizony van akinél beindul a "cifra" tőle :)))

Nekem ez egyrészt jó volt mert nem kellett se beöntés se pezsgőkúp, viszont másrészről még az első szülésemnél fogalmam se volt hogy na akkor ebből mindjárt baba lesz, mert előtte sose hallottam hogy igy is lehet, csak az erős mensis görcsöket vártam folyamatosan.


A második babámnál most 2-3 ujjnyira nyitva voltam már a 37.héttől és most viszont tényleg mensis görcseim voltak ráadásul nem is erősek igy szinte el se hittem mikor bementünk a kórházba és mondták h nemsoká baba lesz :)

De ekkor is volt hasmenésem csak később egy kicsit.


Gyors, problémamentes szülést neked!!!!

2009. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!