Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esély arra hogy a...

Mennyi az esély arra hogy a doki befektet kórházba mert nyitódok? A 6. hónapban vagyok!

Figyelt kérdés

a múltheti orvoslátogatáson a doki ultrahangal megvizsgált és azt vette eszre hogy a méhszájam egy része nyitva van tehát valamilyen szinten nyitódok.arra lennek kíváncsi hogy ezt hogyan oldjak meg a kórházban.mert mar hallottam azt is hogy műtétileg de azt is hogy infúzión keresztül oldjak meg.kérlek segítsetek.

25.hetis kismama



#nyitodas
2014. ápr. 28. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? Vissza kell menned emiatt valamikor? Nem mindegy, hogy a méhszáj melyik része és mennyire nyílik. A méhszájnak három része van: külső, középső és belső. Általában először a külső szokott elkezdeni nyílni, ez nem is jelent problémát, legfeljebb többet kell kicsit pihenni.
2014. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg ennyire...első gyerek?

Milyen értéket mondott a doki?


20. héttől 2100-as értékem volt, mégis 36 hetes koromig dolgoztam, jól éreztem magam, könnyű volt a szülésem is.

2014. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

22.héten 3100 volt

26.héten 2100 ....ezeknél fekvést és még több magnéziumot javasolt.

34.héten 2111...itt már be akart befektetni,viszont én meg nem.Kaptam tüdőérlelőt,pipolphent kellet szednem meg szigorú fekvés (férjem innentől betegszabit vett ki és foglalkozott a nagyobbal még én feküdtem)

36.hét után már semmit nem kellett szednem és ahhoz képest,hogy hetente mászkáltam nst-re,meg már nem csak feküdtem egész nap a 38. hét közepén szültem meg.

2014. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ez miatt fenn áll a koraszülés veszélye akkor befektetnek és kapsz injekciót hogy ne tágulj tovább valamint tüdő érlelőt szoktak még adni, hátha mégis korábban jön a baba.

3 hétig feküdtem kórházban (nem ilyesmi miatt) és rengeteg kismama volt körülöttem hasonló problémákkal.

2014. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A doki visszahivott.most pénteken kell mennem vissza.a baba felol kezdtem el nyilni.azt mondta a doki h ha tovabb nyitodok akkor befektet es es mütétileg osszevarjak de ez alattnemtudom h mit ertsek h megmut v csak infuziot ad.magneziumot kell szednem napi ketszer.de a legjobbnak azt látom h kiiratom magam.de a doki is utalt ra h kiir.
2014. ápr. 28. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!