Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen ures petezsakot...

7 hetesen ures petezsakot latott a doki, azmondta varjunk meg egy hetet, van meg esely hogy akkor lesz baba benne?

Figyelt kérdés
tudom hogy csekely az esely, de hatha megis, tuneteim vnnak, hanyinger mellfeszules
2012. márc. 15. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szia; igen, nyilván ezért mondta, hogy várjatok, nem azért, hogy kikészítse az idegeid. Drukkolok
2012. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Persze hogy van esély!Addig is olvasgass fórumokat ahol ilyen esetek voltak!
2012. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Lehetséges, hogy késői peteérésed volt és még igazából nem vagy 7 hetes, emiatt nem látott még semmit. Egyébként nem minden esetben jó, ha ilyen fórumokat olvasol, mert elég sok a negatív történet és nem biztos, hogy most idegesítened kellene magad!
2012. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
baba nem lesz csak zigóta és utána magzat
2012. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező: lehetséges, minden bizonnyal később fogant. :) Drukkolok, és esetleg írd le, ha voltál kontrollon, hogy mi újság van. :)


Kedves Utolsó, ha már ilyen okoskodósra sikerültél: blasztocita lesz, ha már beágyazódik, azaz effektíve terhességként definiálható, majd embrió, és magzat, de egy nőnek, aki gyermekre vágyik, már zigótaként is baba. Remélem ez nem fáj neked azért.


32 hetes kismama

2012. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

A petezsák méretéből meg lehet mondani pontosan a terhesség korát és így ki lehet zárni a későbbi ovulációt.

De azért drukkolok neked.

2012. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen, a petezsak mar szerintem eleg nagy, 1*2 cm, sajnos nem foganhatott kesobb mert utanna mar nem voltunk egyutt csak meg 2 nap, azokbol a katonak is csak max meg 2 3 napot elnek, ugy tudom, ugyhogy max 5 nappal kesobb foganhatott, mint a szamolt datum
2012. márc. 15. 18:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez a sok eset mostanában pont ilyenek, mi kistesót szerettünk volna, január 09.-én volt meg utoljára 6 hetesen elmentem 8 mm-es petezsák, két hét múlva 20 mm-es most hétfőn megint voltam 9 hetesen de még mindig üres így hétfőn engem műtenek:( Nagyon reménykedtem de nekünk nem sikerült, gondoltam, hogy baj van mert a kisányomnál 6 hetesen szívhang volt, most meg a kongó feketeség.Minden tünetem megvan nekem is sőt egyre erősebbek, nem vérzek nem barnázok.Remélem neked nem marad üres.
2012. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hat 8 as ugyanabban a cipoben jarunk, csak en meg 7 hetes 2 napos vagyok, de szerintem mar nem lesz benne embrio, kicsit utannaolvastam:((((
2012. márc. 15. 21:23
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, valahogy mindig úgy gondolja az ember ez mással szokott történni velem nem aztán tessék, álmomban nem gondoltam volna azt sem tudtam, hogy van ilyen pedig már szültem, valahogy úgy gondoltam akkor meg se tapad hanem kilökődik rögtön, vagy egy pár hét múlva, nem hogy növekszik üresen és nem is vérzek nem értem.Én három hete olvasok már azon gondolkoztam valahogy letiltom magamnak pl ezt az oldalt:) Konkrétan 5 esetet találtam ahol a 9.(!) héten előjegyzett missed abról küldték haza az anyukát mert mégis lett embrió meg szívhang, a többi esetben vagy magától megindult a vetélés vagy műtét:( Itt is olvastam most egy estet ugyanígy 7 hetesen semmi pár nap múlva szívhang és embrió, úgyhogy ne add fel még azért van remény.
2012. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!