Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg nem vagyok terhes?

Elvileg nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Március 23-án voltunk együtt. Gumi nélkül is, de nem élvezett belém. Már csináltam 4 tesztet is, mind negatív lett, meg a menzeszem is megjött amikor kellett. Most május elseje körül kéne megjönnie, de nem érzek semmilyen tünetet ami előtte napokkal szokott lenne (mellfeszülés) késni meg nem szokott. Aggódnom kéne esetleg?
2014. ápr. 29. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nem valószinü hogy terhes vagy, de ha nem akarsz még babaát ne kockáztass mert azért sok baba fogan igy.
2014. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként most olvasgattam így a témában. És azt hiszem nekem pajzsmirigy alulműködésem lehet, mert egy ideje hullik a szemöldököm rendesen. Ez is befolyásolhatja a ciklust nem?
2014. ápr. 29. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
igen befolyásolja viszont ha csak a szemöldököd hullik az enm mérvadó. Ráadásul nem midnekinek hullik sem a haja sem semmi hormon probléma mellett. nekem is van és mégsincs hajhullásom, és még sok más alap tünete sincs nálam a hormon problémknak. egy van a meddöségi probléma.
2014. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!