Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+4 hétben normális a fehér...

8+4 hétben normális a fehér folyás? Vagy fertőzésre utalhat?

Figyelt kérdés
Eddig ha volt is valami akkor átlátszó volt és minimális, ma reggel óta pedig ilyen tej fehér folyásom van. Nem sok, de azért megijeszt. Ez normális vagy utalhat fertőzésre?
2014. ápr. 29. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem büdös és nem viszket, addig normális.
2014. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, a fehéres-átlátszós, takony szerű folyás normális, még akkor is ha kicsit bővebb mint terhesség előtt, sőt ez a terhességgel jár. Azzal együtt ha túl soknak érzed és holnapra sem múlik el, akkor menj vele el a nődokihoz. de most még felesleges orvoshoz rohanni, azt jelzi hogy felborult a ph a hüvelyedben és ez bármitől lehet.
2014. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetes terhes korom óta bő (értsd, tényleg bő, olyan amilyen soha nem volt előtte), fehér folyásom van. Mindig negatív volt gombára, bacira. Teljesen normális, amíg nincsenek kellemetlen tüneteid, tisztítja a hüvely önmagát, ami terhesség alatt nagyon jó.
2014. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor kell aggódni miatta, ha a folyásnak szaga és sárgás színe van! De amíg tej szerű addig teljesen természetes.
2014. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!