Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hasonló helyzetben?

Kismamák hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok és semmi tünetem az ég világon.Pocakom sem látszik még, gondolom nem is fog, és a mellem is csak akkor fáj ha megnyomom.Nincs baj ugye?Hallottam már, hogy minden jel nélkül halt el a magzat és észre sem vették...
2014. ápr. 29. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanígy semmi tünetem nem volt. Most vagyok 39 hetes kismama.

Szóbeszéd, és alaptalan, ha nincs tünet, akkor baj van.


Akkor lehet gyanakodni, ha addig mondjuk piszok szarul volt valaki erős tünetekkel, és egyik pillanatról a másikra múlik el.

De a tünetek akár jöhetnek, mehetnek is.


Szóval ne parázz azon, ha nincs tünet, inkább örülj:)

2014. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En is 10 hetes vagyok ,neha volt egy kis emelygesem de az is elmult semmi9 tunetem sincs
2014. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes vagyok és semmi tünetem sincs, nekem a mellem akkor sem fáj, ha megnyomom. Szóval tényleg semmi tünet és most voltam UH-n, él a baba.
2014. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első babámmal iszonyat mellfeszülésem volt, ami elmúlt - sajnos őt tényleg elvesztettem.

A kisfiammal is volt mellfeszülésem, de nem tudom meddig.

Most 28 hetes vagyok a kislányommal, vele az égvilágon semmi tünetem nem volt (csak a legelején kb. 1 hét iszonyat erős menstruációs görcs, nem is gondoltam terhességre) - de se hányinger, se mellfeszülés nem volt. Én is böngésztem mindenhol, hogy ez normális-e. :)

2014. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kicsit megnyugtattatok.de majd két hét múlva leszek teljesen nyugodt ha látom ultrahangon:)
2014. ápr. 30. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!