Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye még megfordulhat? 32...

Ugye még megfordulhat? 32 hetes kismama vagyok, uh-on még faros volt a kisfiam.

Figyelt kérdés

30 hetes uh-on farosnak mondta a doki, kevesebb a magzatvizem és a lepény II-III fokban érett, hetente kell járnom uh-ra és nstre. Másfél hete bent tartottak fenyegető koraszülés miatt, mert méhösszehúzódásaim voltak, kaptam egy nospa szurit és 4 tüdőérlelőt. Azóta 3x2 magnézium-citrátot(3000 mg összesen) kell szedjek és pihennem kell minél többet. A méhnyak is meg van rövidülve.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Második baba, lányomat császárral szültem, most szeretnék természetesen szülni, de ennek az első feltétele, hogy megforduljon.


2014. ápr. 29. 12:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tesómnak is így van 31 hetes, pénteken volt uh-n és ott azt mondta a doki hogy nem biztos hogy lesz helye megfordulni, mert ilyenkor már nem igazán forgolódnak mivel nincs már neki elég hely! Egy ismerősöm farosan szülte meg a lányát és makk egészséges, állítólag még könnyebb is úgy szülni!
2014. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Lányommal császáros voltam, nem engednek faros babával rendesen szülni, meg én is mondtam a dokinak, hogy nem akarok kockáztatni. Szeretnék rendesen szülni, de csak ha megfordul a baba, és amíg mindkettőnk biztonságban van.
2014. máj. 2. 13:04
 13/18 Andi80018 ***** válasza:
Hát farosan egyértelműen császároznak, de így a jó, minek kockáztatni. Majd írd meg, ha megfordult esetleg, kíváncsi vagyok, ha nem baj. :-) De én a farosra tippelek végig.
2014. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ma voltam uh-on, megfordult a baba, fejvégű, viszont a kevesbb magzatvíz miatt is mennem kell megint uh-ra, és majd meglátja a doki, hogy még meddig maradhat még bent (most vagyunk 34 hetesek), most 2270 gr-ra saccolták.
2014. máj. 5. 12:52
 15/18 A kérdező kommentje:

A 37. héten megcsászároztak, mert minimális volt a magzatvíz menyisége, túlérett volt a lepény, faros maradt végig és még a köldökzsinór is a nyakán volt. 2810 grammal és 51 centivel született.

12 napot töltöttük bent, voltunk inkubátorban szabálytalan és szapora légzés, majd sárgaság miatt egy hétig. De most már minden rendben van.

2014. jún. 25. 12:37
 16/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagyon jó egészséget és babázást kívánok Nektek és köszi, hogy írtál :-)
2014. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!
2014. jún. 27. 06:21
 18/18 Andi80018 ***** válasza:

Há, így legyen ötösöm a lottón! :-)

Gratula, kitartást!

2014. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!