Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baj? Ugye nem...

Lehet valami baj? Ugye nem vetélés?

Figyelt kérdés
Eléggé aggódom. 11hetes terhes vagyok és már pár napja egyre többször görcsölget a hasam, kb fél max 1 percig tart, tompa fájdalom. Már a melleim sem olyan érzékenyek. Baj lehet vagy ez normális? :/ (első terhességem)
2014. máj. 1. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Baj is lehet, és normális is, de inkább normálisnak mondanám, ne aggódj. Ha vérzel vagy nagyon fáj akkor van baj, addig az itt fáj, ott szúr igazából "nem lényeges" majd meg szokod mert egész terhesség alatt így lesz, vegyél be magnéziumot attól elmúlik. Magnerot vált be nekem, de más magnéziumot is szedhetsz.
2014. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szombaton töltöm be a 11.dik hetet. Szinten első terhesseggel. Magnerotot szedek napi reggel es estefelé 1-1et. Ha nem veszem be, akkor jon az a furcsa nyomo diszkonfort érzés, kellemetlen.


Te szedsz vmit?


Ha surosodnek, vagy erősödnek a fajasaid. Esetleg belazasodsz, akkor menj be ügyeletre. A vetélés nem mindig jar vérzéssel. Elhalt terhesség is van.


Bar szerintem, csak a mehed dolgozik, hogy helye legyen a babának.

2014. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem vérzek picit sem csak ez a tompa fájdalom. Remélem nem lesz semmi baj :)
2014. máj. 3. 11:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja igen folsavat szedek meg most elkezdtem a magnéziumot.
2014. máj. 3. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!