Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes uh az ugye hüvelyi?

12 hetes uh az ugye hüvelyi?

Figyelt kérdés
A párom oda bejöhet?Ott már,ha valami gond van azt észreveszik?És,ha valami nem jó akkor el is veszik?
2014. máj. 1. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A párod bemehet. Van olyan probléma, amit már észrevehetnek, de a 18-20 hetes ultrahangon sokkal több mindent észrevesznek. Ha valamit észrevesznek, akkor erről tájékoztatnak, csak akkor veszik el, ha Te úgy döntesz. Úgy emlékszem, hogy ez még hüvelyi, de nem vagyok már benne biztos. Azt hiszem, orvostól is függ, hogy hüvelyit vagy hasi UH-t csinál.
2014. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia, nekem már hasi uh-t csináltak. a párom bejöhetett volna, de elfelejtettem behívni :) hallgattam is amíg nem mentünk el 16hetesen 4d-re. de hogy bemehet e ez orvos függő. meg kell kérdezni.
2014. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi volt.A pàrom bent lehetett azóta is bejönn velem.Azt azért hozzàteszem hogy maszekhoz járok szóval nem tudom tb alapon hogy is van ez.igen ha pl nincs kèszfeje észrevedzik az ilyeneket làtjàk màr.2525hkm
2014. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
-25!csak pozítivan!boldog babavàràst!!
2014. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 12 hetes UH már hasi és bemehet a párod is.
2014. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hasi. Bemehet. Nem feltétlen veszik észre ha gond van.
2014. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol csinálják. Nekem az első gyereknél az Istenhegyi klinikán csinálták, ott csak hasi, és bent lehet a párod is.

Most a második babánál elmentem TB alapon is előszö a Jáhn Ferenc kórházba, ott hüvelyi volt, meg is lepődtem rendesen, nem tudtam, miért akarja levetetni velem a bugyit, fel sem merült bennem, hogy hüvelyi lesz :).

Aztán egy hétre rá voltam újra az Istenhegyin (kombinált teszt miatt, meg azért is, mert bizonytalan a fogantatás időpontja és folyton változik a "kora"), és itt csak hasi volt, de sokkal alaposabb mint a kórházban.

2014. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Errefelé hüvelyit csinálnak ami kb 15-20 perc és azt érdekel vna,hogy a párom bejöhet e majd mivel hüvelyi uh?
2014. máj. 1. 18:29
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a jó kívánságokat 25 hkm :) Neked is boldog babavárást!Tudjátok már mi lesz? :)
2014. máj. 1. 18:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagy örömünkre kislàny lesz 😊 Mielőtt bemész a vizsgàlatra kérdezd meg a dokit szerintem nem lesz akadàja.
2014. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!