Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti genetikai ultrahang...

Szucs oliver kérdése:

A 12. heti genetikai ultrahangra bejöhet velem a párom? És ez még ugye hüvelyi ultrahang? Képet lehet kérni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

A Szent János kórházba megyek most szerdán.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 30. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy betegjobi képviselő mondta, hogy mindenhová kérheted, hogy bemenjen veled.

Magánrendelőkben sokszor még paraván sincs.

Szerintem semmi furcsa nincs abban, ha bemegy bárki a párjával.

2010. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A 12. heti uh már hasi, nem hüvelyi. Általában bent lehet a párod, de az kórház/dokifüggő, hogy adnak-e képet. Külön ezért nem kérnek pénzt, hacsaknem benne van a magánrendelői díj, kórházakban nem kérhetnek, de ezért van az, hogy nem is automatikusan jár a kép..
2010. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12. heti vagy hasi, vagy hüvelyi. szokás kérdése. a hüvelyi jobb, mert többet látni
2010. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és persze, bejöhet
2010. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:)
2010. aug. 30. 12:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Fehérváron 500Ft egy kép,ami egy alapítványnak megy.
2010. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én pedig mindig kapok képet. de az az alapítványos dolog tetszik.
2010. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan helyre nem is szabad menni, ahol nem nézik jó szemmel, hogy bemegy az apa is. Tuti kiakadnék, ha egy doki ilyet mondana. Ez nem az ő döntése kell hogy legyen, hanem a kismamáé.

Nekem minden uh után adtak képet, nem is kellett kérnem.

Nálam már a 7. héttől hasi uh-t csináltak.

2010. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szia! Jánosban szültem 3 hónapja, vizsgálatokra is oda mentem. Természetesen bemehet veled, a 12 hetes már hasi uh lesz. Képet az elején kérjél és akkor adnak, és nem kerül semmibe :) Dokid van? Szülésznőt majd szeretnél fogadni??? Nekem nagyon nagyon pozitívak a tapasztalataim, és nagyon jó élmény volt az egész :) ha esetleg lenne kérdésed a kórházzal kapcsolatban nyugodtan írjál priviben, nagyon szívesen mesélek :) nagyon boldog babavárást Neked :)
2010. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán hasi volt már ekkor, én a nővéremet vittem be, mert nagyon érdekelte, hogy milyen, hát amit kaptunk az asszisztensektől, az nem volt semmi. Képet meg alapból nem adnak, csak ha előtte befizetsz a pénztárba 1000 Ft-ot...
2010. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!