Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangon látják ha valami...

Ultrahangon látják ha valami baj van a baba agyával?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Van,hogy igen, de sajnos van,hogy nem!
2014. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy értelmi fogyatékos azt NEM.

Kb. fél éves kora körül kezd kiderülni!

2014. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

látják,ha pl. nem kapcsolódik a két agyfélteke,vagy egyszerűen nincs egyik agyfélteke. ilyen súlyosabb hibákat igen. de hogy fogyatékos lesz-e vagy autista vagy értelmi sérült,hasonlók, ilyet nem.

én pl. láttam merre folyik a vére az uh-n,olyan pontos. szóval fizikai degenerációt biztos kiszúr a doki.

2014. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan mire gondolsz?

A 18-20 hetes ultrahangon már megvizsgálják az agyállományát, hogy rendesen épül-e fel, minden a helyen van-e (szebben nem tudom megfogalmazni), de hogy értelmi fogyatékos lesz-e, azt mint az előttem hozzászóló is írta nem fogják tudni megmondani.

2014. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez olyan rosszul hangzik.és akkor ha megszületik ne adja ISten fogyatékosan és nem tudják kiszűrni...nevelj egy beteg babát ami nem könnyű dolog..
2014. máj. 3. 14:04
 6/7 Zsófianyu ***** válasza:

Szeretni fogod, ha valamiben nem is lesz ép a kisbabád.

Amikor terveztük a babánkat és szóba került a Down szűrés, azt mondtam, tuti nem tartom meg, ha 60-70%-ra mondják, hogy beteg. Amikor vártam a papírt az eredménnyel, akkor már meg sem fordult a fejemben, hogy betegen nem tartanám meg... Ő akkor is az én babám lenne, nem ő, hanem inkább mi felnőttek tehetünk a betegségeikről...

Sajnos a mai társadalom még nincs felkészülve, hogy befogadja a beteg embereket, de az evolúció sosem áll meg, egyszer elérnek az emberek arra a fokra, hogy egyenértékűként kezelik majd a ma még fogyatékosnak tekintett embereket is.

2014. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso igaz, de egy beteg babara ramegy a kapcsolatod, az egesz eleted.en tudom ha beteg lenne nem tartanam meg pont emiatt mert a tarsadalom sem fogadja el a dolgokat.biztos nem lenne jo ha mindenki ot csufolna , es szenvedne emiatt.persze akkor is az en gyermekem, de ilyenkor en tobb mindent neznek osszevetve.
2014. máj. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!