Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél òránként kell pisilne...

Fél òránként kell pisilnem kb 3 napja, ez normális vagy esetleg felfázás jele vagy a baba ugy helyezkedik? Egyébként miota ez van ugy érzem egyre nehezebb a hasamat cipelnem?

Figyelt kérdés

Borzasztoan vizesedem ez is közre jàtszhat? Mi lesz igy a vègère?:-)

28 hkm



2014. máj. 2. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, nem csíp, nem ég, nem viszket, akkor nem valószínű, hogy felfázás lenne.
2014. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sokszor örülnék ha "csak" fél órànként kéne:-) nekem is nagyon gyakran kell van hogy 10 percenként megyek...nekem szinte egesz terhesseg alatt igy van most vagyok 26 hetes...nem vizesedem...
2014. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Làtom nem vagyok egyedű!Kitartàs ha nincs rendeleneség nem csíp meg ilyenek ahogy az első is írta akkor a hormonok és a pici jàtéka ez. 25hkm
2014. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy felfázás, inkább az lehet, hogy a baba nyomja a hólyagodat, ezt én is tapasztaltam. Vizesedés esetén inkább akkor, ha vízhajtót tartalmazó gyógyszert szedsz vagy vízhajtó teát iszol. Ugyanis ha vizesedsz, az azt jelenti, hogy a szervezetbe bevitt víz nem távozik kellő ütemben, hanem a végtagokban lerakódik.
2014. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek rà semmit,mèg elviselhetö a vizesedès mivel nem dolgozom itthon vagyok! Nem csip semmi ilyesmi! Akkor èn is meg nyugodtam hogy nem vagyok ezzel egyedül! Mèg jò hogy van ez az oldal különben az ember minden kèrdèsèvel rohanhatna dokihoz!
2014. máj. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!