Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 éves vok,5 napja nem jött...

23 éves vok,5 napja nem jött meg, de néha görcsöl a hasam! Az elején rózsaszín váladék most már csak fehér! A mellem fájdogal de nem mindig. Szerintetek mi lehet? Koszonom a választ előre!

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy nemi életet éltél-e, védekeztetek-e.

Amúgy lehet terhesség, hormon, vagy csak úgy.

Vegyél egy tesztet, ha terhesség van akkor azt már kimutatja, ha nem éltél nemi életet vagy rendesen védekeztetek, akkor meg fog az jönni, csak úgy látszik valamiért így, lehet stresszeled magad vagy akármi.

2014. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen élek!igazabol megszakìtàssal szoktunk!
2014. máj. 4. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
a megszakitás NEM védekezédi módszer. Ha most terhes leszel, akkor ezt majd jól megjegyzed.
2014. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én ìrtam h.nem szeretnék babàt!csak azt szerettem volna megtudni h.milyen lehetséges oka van annak h.nem jön meg!
2014. máj. 4. 18:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Illetve nem írtam h.nem szeretnék!
2014. máj. 4. 18:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! Ez nem jutott eszedbe? 23 évesen lehetne már ennyi sütnivalód...
2014. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
teszt ??? az nem jutott eszedbe ? megszakításos védekezés nekünk 3 évigbevált, és most 8 honapos a kislányom :D :)
2014. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még mindig jó sok van itt a rosszindulatú emberből ! Kérdező igen lehetséges a terhesség nekem cici fájással kezdődött és mensi megjövő érzéssel...de nem jött meg! Mikor tesztelsz?
2014. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött :( elvagyok szontyolodva egy kicsit!de se baj majd legkozelebb:)
2014. máj. 6. 12:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint dolgoztok a babán? Akkor már csak azt nem értem, hogy meg minek megszakításozni, ha babát szeretnétek?

Drukkolok, hogy összejöjjön!

2014. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!