Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik mar nem szedite...

Kismamik, akik mar nem szeditek a magneziumot hogy birjatok a haskemenyedest, a mindennapi teendoket?

Figyelt kérdés
Ma toltottem a 36ik hetet es elso nap hogy elhagytam a magneziumot de alig birtam a hazimunkat ugy kemenyedtem.majd ki akart szakadni a hasam.
2014. máj. 5. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi különös nem volt velem.... :)

36hkm

2014. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én, kb. a 20. hétig nap, mint nap szedtem, már terhesség előtt is, ha kellett, ha nem szedtem. Aztán pont hétvégén fogyott el, pár nap lett volna míg gyógyszertárba eljutok, így napokig nem jutottam hozzá és azt vettem észre, hogy nem is keményedem, nincs sok különbségahhoz képest, amikor szedtem, így abbahagytam és azóta sem szedem(most 30 hetes vagyok). Egy nap kb. 5x keményedem, sztem az nem sok és belefér.
2014. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért a vége fele egy kicsit más tud lenni a helyzet. A 36.hét körül ajánlatos abbahagyni, de hidd el az a 6 hét itt már nagy változásokat tud okozni (a 30 és a 36 között). Azért az 5 keményedés nem kevés szerintem, de ha amúgy minden rendben van és jól érzed magad, akkor csak hajrá és kellemes babavárást! :)

Első voltam.

2014. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi :), 2. vagyok. 5 keményedés sok szerinted?
2014. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok, de lehet csak azért mert nekem közel sincs ennyi, ez is biztos alkat és típus függő is.
2014. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!