Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Baba van a...

Mi lehet ez? Baba van a dologban, vagy csak elkaptam valamit?

Figyelt kérdés
Pár hónapja babát tervezünk, nem tudom most sikerült-e és tüneteim vannak, vagy csak elkaptam valami vírust :( A ciklus 28. napján járok, de még várok a teszteléssel, mert 30-32 naponként szokott megjönni. Pár napja viszont hányingerem van, 3x már majdnem hánytam... nagyon fájnak a melleim (pedig nem szoktak mensi előtt), a fejem is szinte megállás nélkül fáj, nincs étvágyam, és ma a derekam is elkezdett fájni. Persze még nem élem bele magam semmibe, és tudom h nem lehet ennyiből biztosat mondani, de szerinted mi lehet ez?
2014. máj. 6. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez akár baba is lehet, de a babás tünetek általában oléyanok mint a menzis tünetek, úgyhogy vagy baba, vagy megjön.

nekem a tünetek (mellfájdalom, hányinger) egyébként csak jóval egy héttel a kimaradt menzi után jelentkeztek először.

2014. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!