Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap tudtam meg hogy babát...

Tegnap tudtam meg hogy babát várok szerintetek jó ötlet az ha valami szép helyre megyünk el és ott mondom el neki a jó hírt vagy várjak vasárnap délelőttig és templom után mondjam el neki a jó hírt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 01:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tuti nem bírnám ki vasárnapig! :)
2014. máj. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En se birnam ki napokig, ugyhogy az elso valtozatra szavazok
2014. máj. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pénteken megpróbálom rávenni hogy menjünk le a hétvégére valahova valami szép helyre és ott elmondom neki a jó hírt max annyit füllentek hogy csütörtökön tudtam meg az eredményt.
2014. máj. 7. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki minél előbb. Szerintem jobban örülne ő is ha mielőbb megtudná. Nem a hely, vagy időpont a lényeg, akár este vacsi közben is elmondhatod vagy akármikor a lényeg ugyanaz lesz :)
2014. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy terveim voltak, hogy majd hogy fogom elmondani a nagy hírt. A vége az lett, hogy amikor pozitív lett a tesztem, akkor annyira boldog voltam, hogy nem bírtam ki és felhívtam a férjem telefonon, aki éppen dolgozott és elmondtam neki is rögtön. Egy nagy csokor virággal érkezett haza és így is éppen akkora volt az öröme, mintha bárhogyan máshogy közlöm. A jó hír az mindenhol, minden formában jó hír.
2014. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csütörtökön délután kicsit ideges voltam éjjszaka alig alig aludtam valamit. Pénteken úgy döntöttem hogy elmondom neki.Pénteken hosszas tanakodás után megkérdeztem tőle hogy ha lenne 3 Kívánsága ő mit szeretne? Ő azt mondta hogy egésséges kisbaba kisfiú vagy kislány nem mondott többet. Én meghatódtam és pityeregve elmondtam hogy babánk lesz.
2014. máj. 11. 12:30
 7/9 A kérdező kommentje:
De mondjuk majdnem lebuktam mert a hugoméknál voltunk és a kiskutyájuk mindíg odamászota hasamhoz. A párom nem tudta hogy miért a hugom meg sejtette de nem akarta elmondani. Szerencsére ott hagytam a mobilom náluk és át mentem érte és megkérdezte hogy igaz e a hìr amit a kutyus megérzett. Én elmondtam hogy Igen ő is meghatódott. De mondtam neki hogy anyáéknak ne szóljon majd vasárnap megyünk és elmondjuk.
2014. máj. 11. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy elmondtad! És mi volt a reakció? Ugye örült, nem kell semmi plusz, önmagában is egy csoda??? ;)
2014. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon Örült a jó hírnek. Nem az a sírós típus ahogy ismerem de nagyon meghatódott még kicsit el is pityeredett amikor megmondtam neki a jó hírt.
2014. máj. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!