Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberbe ki írt kismamák...

Weman Alida kérdése:

Szeptemberbe ki írt kismamák hogy vagytok? Tüneteitek?

Figyelt kérdés

Én most leszek 20 hetes. első babám, Az én tüneteim: szédülés,hányinger, alvászavar, viszkedés (mindenhól):láb kar fenék comb stb.. fáradékonyság,hasfájás-hátfájás-fejfájás..

Volt már valaki ugy h 1 napig nem mocorgótt a baba?

És fájdogál a kar láb stb..

Elöre is köszönőm. a válaszokat.


2014. máj. 7. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok, és a tüneteim megegyeznek a tiéddel! :) Én is mindíg olyan fáradt meg álmos vagyok hogy akár ülve el tudnék aludni...Nekem is az első babám, én minden nap érzem a kis zsebibabámat...most is épp rúgdos, kalimpál a kis drága...:D
2014. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mindenholi viszkedés miatt nézess májfunkciót
2014. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rea25 ***** válasza:

én most vagyok 21 hetes a második babával ,és elég fáradékony vagyok vele ,de viszont nagyon mozgékony:)

a fejem nekem is szokott fájni na meg a derekam ..

szeptember 16.ra vagyok kiírva

2014. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ditta323 ***** válasza:

Szia. Szerencsére ma a kissé magasabb vérnyomásom kivételével nem panaszkodhatom. Tegnap voltam kótyagos, fáradt és fájt a medence csontom. Amúgy első babás vagyok, szept. 11-re vagyok kiírva :D.

Boldog babavárást kismamák :)

2014. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeptember 15-re vagyok kiírva, 3. babám. Fáradékony vagyok én is, a babóca nem a legaktívabb, de minden nap érzem, már több mint 2 hónapja( a 17. hét körül volt, hogy nem éreztem 1-1 napot a szeles időjáráskor), sőt a nagyobb lányom és apa is érzik. Nekem ha hirtelen kelek fel akkor bele nyilal a hasamba a fájdalom, ez zavar. Ha biciklizek, akkor kissé légszomjas vagyok. Hányinger néha előfordul, de nem folyamatos és mindennapos már. Sajnos alvásnál egyre kevésbbé találom meg a megfelelő poziciót.

A derekam is szokott fájdogálni. Hirtelen ennyi jutott eszembe. :) :)

2014. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én szeptember 16ra vagyok kiìrva.

Nagyon fáradékony vagyok, fáj a derekam és nem bírok sokat sétálni mert hamar elkezd fájni a lábam. Mindenhol azt olvastam hogy hu ilyenkor a legfittebbek a kismamik. Hát haha :D Az alvás nálam kész rémálom, vagy pisilni járok ki egész éjjel vagy nem kényelmes sehogyse.

Egyébként rengeteget mocorog a manocska :)

Ti tudjátok már a nemét? :)

Nekünk kicsi fiúnk lesz :)

2014. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!