Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagysúlyú Pcos kismamák, nem...

Nagysúlyú Pcos kismamák, nem volt gond a terhességetek alatt? Koraszülés, vetélésre gondolok. Mennyit híztatok? Én 100kg kezdem a babavárást.

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat en elobb lefogytam 110rol 83ra, aztan jott a baba. Nem sikerult teherbe esnem amig nem csokkent a sulyom. Vegul 101el mentem szulni, nem volt semmi gond.
2014. máj. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

39+6ra szultem.

2014. máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia,nekem ez a második terhességem az elsőnél 100-ról fogytam 69kg-ra,90-nel mentem szülni,én sem lettem terhes az első gyereknél nagy súllyal.....de most igen,és félek nehogy korababa legyen,vagy gond legyen.

Még valaki esetleg?

2014. máj. 8. 07:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 86 kiloval estem teherbe, 112kiloval mentem szülni, a babam 35. hétre született és az orvos nem vette észre, hogy toxemiám van! 10napot volt a pici az intenzyven, az első 3 nap volt a legkritikusabb... most juliusban lesz 4 éves gézengúz ! Na az igazság az, hogy én végé zabáltam a terhességet, mekis kaja, barmit, amit megkívántam, orvoshoz jártam 3 hetente kb nem vett észre semmit,pedig én éreztem hogy valami nincs rendben, de lelegyintett...sajnálom, h nem váltottam orvost és hogy nem figyeltem a kalóriákra jobban, sok sósat ettem... sokmindent másképp tennék, megúsztuk... most 102 kilo vagyok, voltam 86 is már szülés után egy évvel... de sajnos eszegetek rendesen.... az én jóindulatú tanácsom, hogy figyelni kell a kajára, kevés sósat enni és hallgatni a belső megérzésekre! amugy pedig boldog babavárást kívánok!!!!
2014. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!