Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maltofer (vas) rágótablettát...

Maltofer (vas) rágótablettát nem gond ha egészben nyelem le?

Figyelt kérdés
Undorító íze van és beleragad állandóan a fogamba, hányingerem van az ízétől. Szedem pár hete, de csak egészben tudom lenyelni. Így is hatásos?
2014. máj. 5. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem doki mondta, hogy ne szopogassam, mert a fogaimat tönkre teszi. Én 1 hónapja szedem, mindig lenyeltem és használ a vérképem szerint, úgyhogy nyugodtan nyeld le.
2014. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és mennyit szedsz belőle naponta?
2014. máj. 5. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi egyet. 115-ös volt a hemoglobin szintem, tehát nem volt vészesen alacsony. Egy hónap után 125 lett
2014. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, 12 hetesen írta fel a doki és napi 2-t szedek. De egyben nyelem le,mert szerintem is tök undi íze van. Lehet így is szedni!
2014. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
soha nem rágtam szét. ez a csoki ízű ugye? hát gusztustalan...
2014. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azaz! Akkor ezek szerint nem én vagyok a finnyás, hanem tényleg pocsék íze van :D. Én amúgy 32. hétben vagyok és 18. hét környékén írta fel a doki...lehet hamarabb kellet volna elkezdeni.. :-/ vasat szedek napi 2x, magnéziumot napi 3-4-et és C vitamint. Nektek írtak fel valamit még ezen kívül?
2014. máj. 5. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
én 3×1-et szedtem, és én is rosszul vagyok az ízétől, eleinte konkrétan öklendeztem. de én ennek ellenére szétrágtam, de nekem így is kevesebb lett a vasam sajnos :( szóval ezek alapján szerintem nem ettől függ a felszívódása.
2014. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!