Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetnek ikrek? Ovu után 14...

Lehetnek ikrek? Ovu után 14 nappal (dpo14) HCG 342 U/l, progeszteron 14.4 nmol/l.

Figyelt kérdés

A terhességi teszt elég hamar kimutatta, már a 11 dpo-n halovány pozitív volt, ami folyamatosan erősödött. 14 dpo-n X-epil teszten már elég erős volt a csík de nem ugyanolyan erős mint a control. A vérvizsgálat alapján viszont magasnak tűnik a HCG. Kicsit félek, hogy ikrek.

Volt már más hasonló szituban? Ez a HCG érték még megfelel egy babának is?



2014. máj. 9. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebből nem lehet erre következtetni, nagyon tág referencia érték a jó. Viszont a progid kevés, gondolom kaptál pótlást.


Gratulálok a babához:)

2014. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazándiból önszorgalomból voltam vérvételen, és mivel az alsó határt súrolta a progi, eddig nem aggódtam...

ezek szerint szükséges lenne a pótlás?

2014. máj. 9. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem mensi elott 4 nappal 10.dpo x-epil hatarozott pozi volt. Dpo. 13-en hcg 276. Egy baba van. :)

es kozepidoben fogant, mert ultrahangos peteeres kovetes volt.

Udv, 16hetes kismami.

2014. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor kérdezz rá egy orvosnál, ő hogy látja. Azért általában szeretik 20 fölött látni. Ha szépen emelkedik, akkor nincs baj.

De valójában a progi pótlásból nem lehet baj.

2014. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Dokim azt mondta, ilyenkor még nem igazán szeretnek beavatkozni, és ha más panaszom most nincs akkor ez az érték még megfelel így az elején.

Jövő héten ha úgy gondolom, vagy aggódom szívesen megvizsgál, és akkor írhat fel pótlást, de látatlanban nem, mivel nem lehet sosem kizárni a méhen kívüli terhességet.

Szóval akkor most várok türelmesen.

2014. máj. 9. 12:57
 6/6 A kérdező kommentje:
De remélem nem lesz gond...
2014. máj. 9. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!