Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok, már másodszor...

12 hetes vagyok, már másodszorra érzek ma enyhe bizsergést ahol a baba van. Őt érzem? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mit írnak :)
2014. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első terhességem során az első magzatmozgások idején én is enyhe bizsergést éreztem a pocimban, mintha egy telefon rezgett volna gyengén ott. :) Én akkor voltam 13 hetes. :) Úgyhogy szerintem őt érzed. Figyelj ezekre és ha erősödnek, akkor tuti ő volt! :)

Boldog babavárást!

2014. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most megint ereztem vmit 😊 nagyon jo. Ismeretlen, furcsa érzés. Remelem ő az.


Aki tapasztalt hasonlot varom, hogy írjon.

2014. máj. 9. 20:04
 4/5 anonim válasza:
szia.12 hetesen ugyanazt éeztem int most te.én sem tudtam hova tenni a dolgot és kiderült az bizony a pici lányom volt.Boldog baba várást.22 hetes anyuka
2014. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Első két terhességemnél már nem emlékszem, hogy mikor kezdtem el érezni a magzatmozgást, de magára az érzésre emlékszem.


Most, 10 hetes terhesen éreztem egy olyat. Egyetlen egyszer, de határozottan olyan érzés volt. Azóta sem, de szinte biztos vagyok benne, hogy azt éreztem akkor és ott. Szóva szerintem simán.

2014. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!