Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 napos a ciklusom. Ma van a...

28 napos a ciklusom. Ma van a 28. nap. Nagyon enyhe mensi görcsöm van. Hőm 1 hete 37-37.1-37.2. Lehet ebből baba? Mensi előtt van folyás vagy nincs?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi lehet. Folyás nem mindenkinek van menszi előtt.
2012. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap volt folyásom meg ma reggel is,de most nem..vagyis nem annyi!
2012. dec. 3. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb ha veszel egy tesztet, ha 28 naposa ciklusod és a 28. napon vagy, már mutatja az érzékenyebb teszt (Rossmannos Facelle tesztcsík jött be nekem leginkább, olcsó, és nekem 25. napon mutatta a babát).
2012. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 28. napon mutatta ki a Gabrielle teszt. Nem akarlak megbántani kedves kérdező de ezeket a kérdéseket annyira nem értem. Mindenkinél másképp jönnek ezek elő de ha még van is olyan akinek így volt az nem jelenti azt h neked is. Ezt egy teszt tudja kimutatni h az vagy sem.
2012. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!